Met Duno naar Vitesse-Heracles (16 april)

In samenwerking met Vitesse heeft Duno een actie waardoor wij goedkoop naar de competitiewedstrijd Vitesse-Heracles kunnen. Deze wedstrijd wordt op zaterdag 16 april om 18:30 uur in het Gelredome in Arnhem gespeeld. Duno-leden maar ook ouders, vriendjes en buren kunnen voor slechts 10 euro per persoon naar deze wedstrijd.

De kaarten zijn voor de Oost-tribune en kunnen tot en met uiterlijk zaterdag 9 april besteld worden. Opgeven en direct betalen kan tot die datum aan de bar in onze kantine. Enige voorwaarde is dat Duno uiteindelijk minimaal 20 kaartjes afneemt, maar dit was in het verleden nooit een probleem.

 

Vitesse- Heracles, zaterdag 16 april (18:30 uur)
Kaartjes van 10 euro tot 9 april te bestellen aan de bar

Onze activiteitencommissie is bereikbaar voor vragen!